Zpravodaj

Chcete být informování o probíhajících slevách a sezonních akcích? Registrujte se do zpravodaje zadáním emailové adresy:

 

Jak probíhá servis klimatizace?

Pravidelná kontrola klimatizace se provádí před a po skončení letní sezóny. U dobře udržované klimatizace je běžný roční únik média okolo 10% z celkového množství. Celková náplň u osobních aut je většinou 400-700g. Důležitá je také desinfekce.

Jak probíhá servis klimatizace? Více informací
 

Klimatizace >Dezinfekce klimatizace

Dezinfekce klimatizace

Dezinfekce klimatizace za 599 Kč !!!

V každé klimatizaci se po čase objeví různé bakterie,plísně a mikroorganismy, které se dostávají do celého prostoru vozu a zapřičiňují zdravotní problémy, jako jsou alergické reakce, kašel, slzení očí atd. V neposlední řadě je z klimatizace cítit zápach. Tyto nepříjemnosti lze jednoduše vyřešit dezinfekcí klimatizace.

Proces dezinfekce

Dovnitř vozu se umístí ultrazvukový rozprašovač naplněný roztokem, který rozptýlí po celém voze včetně klimatizačního systému jemnou mlhovinu obsahující dezinfekční látku. Ta po přibližně 15 minutách působení zničí veškeré pyly a bakterie a zanechá uvnitř vozu příjemnou vůni.

Objednání dezinfekce klimatizace

Dezinfekci provádíme bez objednání na počkání kdykoli od 7,30 do 18,00 hodin.Pokud si budete chtít vyhradit přesný termín a hodinu, kontaktujte nás.

Dezinfekce klimatizace by se měla provádět každý rok před zahájením sezóny.